Rodzinne Maślice 3

Osiedle Rodzinne Maślice III zostało zaprojektowane z myślą stworzenia komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Nasza inwestycja to trzy,  trzypiętrowe budynki  z 218 lokalami mieszkalnymi. Oferujemy mieszkania 1, 2, 3, i 4-pokojowe o pow. od 25 m2 do 110 m2.

Projekt każdego z mieszkań został starannie dopracowany,  zapewniając najwyższą funkcjonalność, komfort użytkowania i maksymalne wykorzystanie powierzchni. Każde z mieszkań posiada przestronny balkon, a większość mieszkań na parterze tarasy z zielonymi ogródkami. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano przestronne mieszkania z antresolami wyposażonymi  w klimatyzację. Sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami na jednoślady. Dostępne będą również miejsca postojowe naziemne.

Dokładnie przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom znaczne poczucie przestrzeni. Cała inwestycja została starannie zaprojektowana pod względem zieleni oraz otoczenia,  tworząc relaksujące miejsca do zabawy dla najmłodszych mieszkańców osiedla oraz wypoczynku dla wszystkich, dla których jest ważne komfortowe spędzanie wolnego czasu. Tutaj szybko zapomnisz, że jesteś nadal w mieście.

Planowany termin zakończenia budowy: do dnia 28.02.2021 r.

Planowany termin przekazania mieszkań dla Nabywców: do dnia 31.10.2021 r.

  • Status w sprzedaży
  • Lokalizacja Wrocław, ul. Maślicka 65

Wybierz piętro
i znajdź swoje mieszkanie

parter I piętro II piętro III piętro

Znajdź mieszkanie

Osiedle Rodzinne Maślice III etap

Osiedle Rodzinne Maślice II zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny.

komunikacja miejska - autobus

kościół

komunikacja miejska - tramwaj

żłobek

plac zabaw dla dzieci

sklepy

miejsca do relaksu

siłownia

Lokalizacja

Adres

ul. Maślicka 65
54-104 Wrocław

Okolica

Zapytaj o dostępność

Zarezerwuj już dzisiaj.

Inwestycje w sprzedaży