Skip to content Skip to footer

Osiedle CONTIGO

Status: W sprzedaży Lokalizacja: Wrocław – Zakrzów ul. Siedzikówny.

Osiedle CONTIGO – Wszystkim będzie tu dobrze.

Osiedle wychodzące   naprzeciw potrzebom ludzi aktywnych, dla  których ważne jest aby zamieszkać w mieście w komfortowych warunkach. Na terenie osiedla powstaną 23 lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej o powierzchni 131 m2. oraz 46 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej szeregowej – dwulokalowej o powierzchni 72-89m2. Każde mieszkanie z własnym, indywidualnym garażem, naziemnym miejscem postojowym, komórką lokatorską i dużym balkonem.
Osiedle zlokalizowane jest w północnej części Wrocławia, przy ul. Danuty Siedzikówny na wrocławskim Zakrzowie, który jest częścią Osiedla Psie Pole – Zawidawie. W otoczeniu inwestycji dominuje zabudowa jednorodzinna i willowa. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Jedności z licznymi miejscami rekreacji w postaci: jednego z największych placów zabaw dla dzieci na terenie miasta, siłowni plenerowej oraz terenu rekreacyjnego przeznaczonego dla czworonogów. W pobliżu inwestycji w odległości 700 metrów kompleks Sportowy Citysports z boiskami do Squasha, badmintona i centrum fitness. W odległości 1 km znajduje się zespół basenów Kłokoczyce.
W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługiwany przez 7 linii autobusowych tym jedna linia przyspieszona i dwie linie nocne. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W odległości 300 m znajduje się publiczne przedszkole Koszałki-Opałki. Na osiedlu zlokalizowane są również 4 inne przedszkola publiczne oraz liczne przedszkola i żłobki niepubliczne. W odległości do 700 m od inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa im, Jana III Sobieskiego i Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo.

Więcej informacji na stronie https://osiedlecontigo.pl/
lub pod numerem telefonu +48 502 122 330

Features