Skip to content Skip to footer

O firmie

Arkop Deweloper - Twój Deweloper

31 lat na rynku budowlanym i 15 lat na rynku deweloperskim mówi samo za siebie.

Jadąc  ulicami Wrocławia przy licznych placach budowy można zobaczyć takie informacje: „Tu buduje Arkop”, albo „Generalny Wykonawca – „ARKOP” lub “Inwestycje realizuje firma ARKOP”. Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP ma wysoką pozycję i ocenę wśród znaczących i najbardziej wymagających inwestorów.

Ponad 15 lat doświadczenia

Zdobyte doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym skłoniło Zarząd Arkop do rozpoczęcia ponad 15 lat temu działalności deweloperskiej. W roli dewelopera zrealizowaliśmy 13 inwestycji i ponad 1400 mieszkań .

Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość i solidność budowanych inwestycji oraz terminowe przekazanie indywidualnym klientom lokali mieszkalnych.


Przez ten cały okres działalności, najważniejsze było dla naszej firmy zadowolenie klientów i mieszkańców wybudowanych osiedli. Jest to do dnia dzisiejszego, podstawowy priorytet w realizacji budownictwa mieszkanioweg. Dowodem na to są liczne, prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które zdobyliśmy w tym okresie. Link do nagród i wyróżnień


Nasze sukcesy zawdzięczamy bardzo dobrej kadrze pracowników. Przez wszystkie lata działalności Firmy udało się skompletować bardzo kompetentny, profesjonalny i związany z firmą zespół wysoce wykwalifikowanych fachowców, doświadczoną kadrą inżynierską oraz profesjonalny zespół sprzedaży. Doświadczenie to pozwala nam sprostać najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym w realizowanych przez nas inwestycjach oraz profesjonalnej obsłudze klientów.Świadczą o tym również uzyskane przez naszą firmę certyfikaty, przede wszystkim:

  • Certyfikat jakości ISO 9001:2002
  • Certyfikat jakości ISO 9001:2015

Można śmiało powiedzieć, że Arkop od ponad 30 lat wytycza nowe standardy w polskim budownictwie mieszkaniowym oraz współczesnej architekturze, zmieniając krajobraz naszego otoczenia na lepszy.

A –  architektura
R –  równowaga
K –  konsekwencja
O
 –  otoczenie
P
 –  porządek

0
lat doświadczenia
0
zrealizowanych inwestycji
0
wybudowanych mieszkań
0
planowanych inwestycji

Budownictwo mieszkaniowe

Jako deweloper zrealizowaliśmy tak duże inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu jak kompleks budynków przy ul. Żernickiej, „Zacisze Krzemienieckie” przy ul. Krzemienieckiej, (ponad 130 mieszkań) i „Panorama Zatorska” (150 lokali).

Nieruchomości komercyjne

Zakupimy grunty i nieruchomości.
Posiadamy w ofercie nieruchomości na sprzedaż